Sklepy internetowe

Szukasz czegoś więcej? Twoja strona internetowa ma być nie tylko Twoją wizytówką, lecz także sprzedawać – i to w sposób bezpośredni? Potrzebujesz zatem profesjonalnie przygotowanego sklepu internetowego. W tym również chętnie Ci pomożemy.

Mamy w zanadrzu najlepsze z możliwych rozwiązań, które czeka na Ciebie i Twój pomysł. Wiesz co jest jego niebywałą zaletą? Jest sprawdzone i uwielbiane przez użytkowników na całym świecie!

Chcemy zaproponować Tobie stworzenie sklepu internetowego w oparciu o system Magento.

Dla Ciebie to oszczędność czasu i pieniędzy. Ogólnodostępna dokumentacja oferowana przez Magento ułatwia szybsze tworzenie kolejnych modułów Twojego sklepu. To także gwarancja bezpieczeństwa, nad którą czuwa cała społeczność open source.

Magento & DevHero

Oszczędność

Magento to program typu open source. Co to znaczy? Nie tracisz pieniędzy na zakup i odnawianie licencji. Nie ma tu również mowy o prowizji na rozpoczęcie przygody z tym systemem. Magento to stabilny produkt klasy Enterprise, na którego niezawodność możesz liczyć.

Funkcjonalność

DevHero i Magento to nieograniczone możliwości. Platforma oferuje wiele skryptów i rozszerzeń, z których wiemy jak zrobić użytek. Dzięki temu stworzymy wspólnie sklep Twoich marzeń.

Pełna responsywność

Zapewnimy mobilność nie tylko Twoim klientom, lecz i Tobie. Sklep z łatwością funkcjonować będzie zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach, a także smartfonach – i to nie tylko po stronie klienta, lecz także administratora.

Integracja z innymi platformami

Twój sklep internetowy bez problemu połączymy z Twoim kontem na  Allegro, z Ceneo, Pocztą Polską, InPostem. Ułatwimy dokonywanie transakcji poprzez integrację sklepu z systemami płatności online – PayPal, PayU, Przelewy24 czy też Dotpay. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sklepie internetowym to podstawa. Zastosowany w Magento protokół SSL, generowanie specjalnych adresów IP, kompatybilność z bramkami płatniczymi, zapewnią Ci spokojny sen.