Strony internetowe

Jesteś tu, bo szukasz. Szukasz firmy, która stworzy Twoją stronę internetową. Podobnie robią Twoi przyszli klienci – szukają najlepszej dla siebie oferty w Internecie. Dlatego istnienie w przestrzeni wirtualnej to już dziś niemal konieczność.

Strona internetowa może jednak także odstraszać przyszłych klientów. Dlatego tak ważne jest powierzenie jej profesjonalistom. Dzięki naszemu zaangażowaniu osoby odwiedzające Twoją stronę zostaną na niej na dłużej a im więcej czasu tu spędzą, tym większa szansa, iż zostaną Twoimi klientami. Zaufaj nam – my znamy klucz do sukcesu firmy w przestrzeni wirtualnej.


Estetyka


Kilka początkowych sekund jest kluczowe dla oceny. Także Twojej strony www. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wrażenie! Strona internetowa to pierwszy front walki o Twojego nowego klienta. To też ostatni, niezmiernie ważny, krok w łańcuchu działań pozycjonowania i marketingu internetowego. Intuicyjny i miły dla oka layout to podstawowe wzmocnienie innych działań marketingowych. To pierwsze wrażenie, które pracuje na Ciebie.

Optymalizacja


Nie trzeba powoływać się na żadne badania, by stwierdzić prostą prawidłowość: jeśli Twoja strona www wolno się wczytuje lub zawiera błędy, Twoi klienci rezygnują z jej przeglądania. Przekłada się to również na nieefektywność pozycjonowania i wszelkich innych działań PRowych. Nie wspominając o problemach z wczytywaniem dużych, wysycających transfer stron na urządzeniach mobilnych. Z nami unikniesz takich problemów.

Strony responsywne


Rozejrzyj się wokoło – coraz więcej osób korzysta z Internetu na telefonie, tablecie. Komputery stacjonarne i laptopy są wręcz przez nie wypierane. Responsywność, czyli dopasowanie strony www do urządzeń mobilnych, to klucz do sukcesu. Otwierasz sobie tym drogę dotarcia do 50% potencjalnych klientów poszukujących informacji za pomocą tabletów i smartfonów.

Te trzy aspekty strony internetowej są według nas najważniejsze. Jako profesjonaliści-perfekcjoniści oferujemy Tobie jednak o wiele więcej. DevHero gwarantuje również:

  • Indywidualny projekt graficzny
  • Personalizację menu strony internetowej
  • Swobodę w zarządzaniu elementami na stronie
  • Wysoką jakość użytkową strony (tzw. Web Usability)
  • System zarządzania treścią Twojej strony (CMS) oraz uprawnieniami i użytkownikami strony
  • Zarządzanie multimediami (zdjęcia, filmy, galerie)
  • Integrację z GoogleMaps oraz systemami analityczno-diagnostycznymi
  • Zgranie strony internetowej z Facebookiem
  • Optymalizację pod kątem pozycjonowania