Dlaczego my?

UX i UI
 

Chcesz wycisnąć jeszcze więcej konwersji ze swojego projektu? Potrzebujesz wsparcia przy zwiększeniu monetyzacji ze swojego sklepu? Przeanalizujemy wspólnie z Tobą użyteczność Twojego projektu lub aplikacji. To jakie narzędzi wykorzystamy, zależy głównie od Ciebie i od Twojego modelu biznesowego. Oferujemy wsparcie i analizę heatmap, pracę na eye trackerze lub nagrywanie sesji. Wszystko po to, by poprowadzić Twojego przyszłego klienta zgodnie z założonym wcześniej scenariuszem.
 

Design
 

Nasze głowy są pełne pomysłów i chętnie dzielimy się nimi z naszymi klientami! Na codzień oglądamy i analizujemy - lubimy ładne projekty i czujemy satysfakcje, kiedy dobre rzeczy wychodzą spod naszych rąk. Lubimy wyzwania i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stawiając na świeżość i kreatywność. Jeżeli potrzebujesz projektu, który wyzwala pozytywne emocje, a jednocześnie jest nieszablonowy i zapada w pamięci - to dobrze trafiłeś!
 

Programowanie
 

Czyli to w czym jesteśmy najmocniejsi. Przychodząc do nas z nowym projektem gwarantujemy Ci dobór odpowiedniej technologii. To Ty decydujesz w pełni o kształcie projektu. My natomiast doradzimy wybór odpowiednich narzędzi. Nie boimy się wyzwań, gdyż nie pracujemy w oparciu o szablony lub otarte schematy.

Pozycjonowanie
 

Wiemy jak sprowadzić ruch na Twoją stronę. Nie dlatego, że znamy magiczne sztuczki, tylko dlatego, że wiemy jak dokładnie zbudowane są nasze produkty i jak je prawidłowo zoptymalizować w oparciu o aktualne standardy. Do tego dochodzi własne, dobrej jakości zaplecze i sprawdzone sposoby na dobrej jakości link building. Mało? Działania oparte są oczywiście o dobrej jakości analizy, które przed rozpoczęciem prac przedstawimy Ci w formie prezentacji.

Social Media
 

Jeżeli Twój biznes wymagają tego typu wsparcia, nasz zespół podejmie się tego wyzwania! Prawdopodobnie zasugerujemy Ci wtedy mix działań aby marketing internetowy dla twojej firmy stał się kompletnym narzędziem generującym odpowiednie obroty dla Twojej firmy. Nie chodzi tylko o podstawowe zadania copywriterskie. Zajmujemy się również rozwojem aplikacji, tworzeniem filtrów oraz wszystkim tym do czego dopuści nas infrastruktura konkretnych mediów społecznościowych. Szukasz mocno niestandardowego podejścia do social media? Doskonale trafiłeś!

Napisz do nas!

Projekt i realizacja

devHero magento bydgoszcz neos strony www sklepy sklep internetowe